Lekarze Fizjoterapeuta

Pełen profesjonalizm duża wiedza i wysoka empatia na problemy naszych maluszków. Polecam wszystkim Pana Piotra

mgr Paweł Karczewski

Fizjoterapeuta, Masażysta

Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja
Wałuszewska 24 lok 3
03-005 Warszawa

Profesjonalista z poczuciem humoru. Świetnie tłumaczone ćwiczenia do domu po każdej wizycie. Kontakt przez cały okres rehabilitacji :) polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Patrycja
{'id': 21150, 'name': u'\u0141ask'} Fizjoterapeuta
                                       mgr Kamila Sekula

mgr Kamila Sekula

Columna Medica
Wakacyjna 8
98-100 Łask

Miałam szczęście być pacjentką p.Kamili.Jestem pełna uznania dla jej profesjonalizmu,życzliwości dla pacjenta,cierpliwości.Pani Kamila reaguje na bieżąco na stan bólu,sprawności i możliwiści przy wykonywanych zabiegach
{'id': 21150, 'name': u'\u0141ask'} Fizjoterapeuta
                                       mgr Ewelina Mińszczak

mgr Ewelina Mińszczak

Columna Medica
Wakacyjna 8
98-100 Łask

Profesjonalna pomoc i doświadczenie. Dzięki Pani Ewelinie wróciłem do pelnej sprawnosci po wypadku. Polecam
Opinia dodana przez: Michał

mgr Tomasz Skowronek

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Polecam -bardzo fajny- bardzo miły - bardzo uprzejmy -godny polecenia - niesamowity profesjonalista - fachowiec w swojej dziedzinie

Agnieszka Gawlik

Agmed
3 Maja 31
58-260 Bielawa

Profesjonalne podejście do klienta i świetna obsługa. Polecam

mgr Joannna Trochimiuk

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pani mgr zajmowała się mną podczas pobytu w szpitalu po rzucie SM. Znakomita specjalistka, doskonałe podejście do pacjenta. Postawiła mnie znowu na nogi. Polecam!

mgr Katarzyna Bula

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Cwiczyłam z panią Kasią 3 miesiące i udało mi się schudnąć 12 kg. Reweelacyjna kobieta, energiczna, z zapałem, wesoła. Gorąco polecam.

mgr Wojciech Bubak

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Gabinet rehabilitacji ruchowej oraz masażu
Pl.T.Kościuszki 20, I piętro
34-100 Wadowice

Pan mgr Wojciech Bubak jest rehabilitantem godnym polecenia. Profesjonalizm, ogromna wiedza i umiejętności, indywidualne podejście do pacjenta, niezwykłe zaangażowanie oraz kultura osobista to wszystko sprawia, że pacjent czuje się bezpiecznie i szybko wraca do zdrowia. Od kilkunastu lat szukałam pomocy u różnych specjalistów /dla których w większości liczyły się tylko pieniądze, a nie człowiek/, jednak dopiero teraz, z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że jestem w dobrych rękach.

mgr Wojciech Budziosz

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Medyczne "BUD-MED"
ulica Ligonia 26/1
40-036 Katowice

Witam. Facet jest niesamowity, przyszedłem do nim z małą nadwagą a on mi uświadomił że nadwaga to tylko kosmetyczny problem tzw "szczyt góry lodowej" i po otrzymaniu badań krwi okazało się że on miał rację. Miałem tak obłuszczone wnętrzności że narządy nie pracowały jak powinny. Na szczecie Pan Wojtek wytłumaczył mi że każdy mój wybór wpływa na zdrowie i pomógł skorygować moje złe nawyki. Teraz jestem już po 6 wizycie ...
bardzo uczciwie i poważnie podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta starając się jak najbardziej pomóc

mgr Beata Gierlotka

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
ulica Chodkiewicza 44
85-665 Bydgoszcz

specjalista fizjoterapii certyfikowany terapeuta metody Vojty certyfikowany terapeuta metody NDT-Bobath certyfikowany terapeuta metody PNF
Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Joanna Paździor

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8
01-355 Warszawa

Po serii masaży i ćwiczeń mam idealne podstawy do dalszej samodzielnej pracy nad zmianą niezdrowych nawyków. Kontakt z moją terapeutką - Panią Asią, to sama przyjemność - życzliwa i uważna na problemy pacjenta. Pani Asia nauczyła mnie w jaki sposób ćwiczyć, aby przynosiło to efekty oraz skorygowało błędy jakie robiłam ćwicząc samodzielnie.

mgr Ernest Szyja

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4
31-102 Kraków

Wszystko na 6+! Pierwszy fizjoterapeuta do którego mogłam napisac maila i zawsze otrzymywałem odpowiedź. Bardzo mi to pomogło w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń w domu. Na prawde POLECAM!
Opinia dodana przez: Marta S.

mgr Monika Habdas

Reha Habdas Centrum Rehabilitacji i Masażu
Małopolska PU-134
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że Pani Monika Habdas posiada pełne kwalifikacje zadowodowe a zajęcia prowadzi sumiennie i z pełnym zaangażowaniem czego dowodem jest stała poprawa zakresu ruchów moich kolan.

Dorota Hornung

Fizjoterapeuta, Anestezjolog

Szpital Wojewódzki w Koszalinie im. Mikołaja Kopernika
75-581 Koszalin

Bardzo profesjonalne, konkretne i uprzejme podejście do pacjenta. Lekarz do którego idzie się z uśmiechem na twarzy. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Przemysław

Jerzy Pabis

Gabinet Fizjoterapii
35-231 Rzeszów

bardzo dobry specialista, zna sie na rzeczy, wie jak pomóc. Jego doświadczenia bardzo pomaga w diagnozowaniu problemu, przez co potrafi pomóc w każdym, nawet beznadziejnym, przypadku. Gorąco polecam. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Kamil

Patryk Gruszczyński

Fundacja Zdrowie
Warszawa

Rehabilitant z powołania! Bardzo konkretny, cierpliwy a przy tym cechuje się ogromną empatią. Widać, że oddaje się z pasją. Wizyty z dojazdem do domu nie są drogie. Posiada ogromną wiedzę z zasobu całej medycyny, chętnie tłumaczy. Przy pierwdszej wizycie przeprowadza bardzo dokładny wywiad i badanie!!! Czego u innych rehabilitantów nie widziałam...Trzeba się umawiać wcześniej na wizyty telefonicznie, bo ma sporo pacjentów.
Opinia dodana przez: Pacjentka

Barbara Herzog (Sztuka)

Gabinet Rehabilitacji Ruchowej
ul. Piłsudskiego 17
39-432 Zalesie Gorzyckie

Ta Pani wytłumaczyła mi moją chorobę jak nikt inny. Ma niesamowicie dobre podejście do pacjenta, niestety są dość duże kolejki oczekujących ale warto czekać. POLECAM!!!
Polecam! Rehabilitacja, masaże. Wszystko skuteczne, profesjonalnie przeprowadzone, a dodatkowo w przemiłej atmosferze.
Opinia dodana przez: sylwia